sobota, 28 grudnia 2013

Samarcia

Hejka wszystkim :p 
Dziś spotkałyśmy Samarę Morgan (długowłosa dziewczynka występująca w serii filmów The Ring. Brzydki ryj maskuje długimi kłakami, najpewniej peruką. Nie stać ją na ubrania, więc przez 30 lat chodzi w jednej brudnej szmacie. Dziewczyna kocha brud i bakterie, gdyż siedziała sobie siedem dni w studni i było jej dobrze. Jej ojciec był zoofilem, gdyż jak sama mówiła tata mnie nie kocha, tata kocha konie. Była klonem Sadako z japońskiej wersji filmu. Samara miała kompleksy, bowiem umiała liczyć tylko do siedmiu, dlatego zabijała swoje ofiary po siedmiu dniach.)Samara opowiedziała nam swoją historię , w zamian dałyśmy jej czarną sukienkę i czarny pasek ( których jeszcze nie było na zdjęcieu : ( ) 

Miejsce z którego przybyła Samara (niestety nie było w pobliżu żadnej studni dlatego musiała utopić się w Odrze) xD 
A oto kilka ofiar Samary , która pozwoliła nam się nagrać podczas swej pracy :) ( amatorskie lecz prawdziwe ) 1 . W poniższym nagraniu ludzie zastanawiali się kim jest postać przed nimi.
"-Ej, co to? 
-Mogłoby kogoś przetraszyć."


2. Oto postrach.


"-Aaaa!
-Aaaa!"


3. Nieinteligentna Samara."-Eghhhh. Arrr. Agggg"


4. Skok w bok.

- Co to jest ?
- o k***a !!! zwiewamy ...5.
- Grrr rrrr trrrrr

-AAAaaaa co jest K**** ?!?

Samara: wrrrrr

Dziękujemy za obejrzenie wariatki :D życzymy miłęgo dnia

Wydatki Samary:


Stylizacja włosów.
Kupno miliona białych brudnych sukien.
Telefon i rachunki.
Opłata za prąd z telewizora.
Wynajęcie studia nagraniowego, gdzie mogła nakręcić swój film.
Kaskaderka wychodząca ze studni.
Odkupienie praw autorskich od swojej japońskiej poprzedniczki Sadako.
Bankiet długowłosych.
Szara farba i tajemnicze narzędzie, którym maluje ludzi.
Paznokcie.

Poza tym polecamy film :3

Opis filmu

Rejczel Keler, bada tajemniczą sprawę, gdyż córka jej siostry umiera i nikt nie wie na co, a koleżanka która z nią tej nocy była ląduje w psychiatryku. Zniesmaczona Rejczel pomaga swojej psiapsióle dowiedzieć się co się stało. Po krótkich i bardzo fascynujących chwilach kobieta odnajduje tajemniczą kasetę, która rzekomo zabija. Znajduje się tam tylko dziwne nagranie, na którym pokazano zwyczajne sprzęty domowe, jak krzesło czy drabina, i zwyczajne sytuacje jak palące się drzewo lub kobieta skacząca z klifu. Nic specjalnego (taki skrót codziennych wiadomości). Po projekcji filmu do Racheli dzwoni telefon, informując, że ma tylko 7 dni życia... (biedna Samara musiała zapłacić majątek za te telefony do swoich ofiar). Rejczel nie grzeszy rozumem i pokazuje film mężowi i synowi. Teraz po serii telefonów od Samarki, rodzinka musi rozwiązać tajemniczą zagadkę: czemu dziołcha zabija ludzi oglądających film? Jak się okazuje, ten film był zapisem życia Samarki, która odwiedziła wiele ciekawych miejsc (prawie jak Wally odkrywca), np: szpital psychiatryczny, studnię czy stodołę z końmi. Jednak nie ma tu happy endu. Samara dopada męża Rejczel. Gdy ten czyta gazetę, włącza się telewizor (i znowu biedna musi płacić za prąd) i Samara z niego wychodzi. Następnie patrzy się na gościa, a ten staje się sztywny (te jej piękne oczy)


ZAPRASZAMY PONOWNIE :D 
***
4 komentarze:

Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly.